0
  • News
  • FAQ
  • Over ons
MVO Prestatieladder
  • Wat is MVO?
    • MVO uitgelegd
  • MVO Prestatieladder
  • Certificeren
    • De eisen
    • Audit
    • Hercertificatie
  • Gecertificeerde organisaties
    • Zoek gecertificeerde organisaties
  • Contact
    • Contact
    • Certification institutes
✕
  • Dutch
  • English
Nieuwsbericht

30/01/2025

Nieuw bestuurslid: Stephan Mourits

Met trots verwelkomen we Stephan Mourits als nieuw bestuurslid bij MVO Prestatieladder! Met zijn ruime ervaring op het gebied van duurzaamheid en strategische uitdagingen is hij een waardevolle toevoeging. Stephan stelt zich graag aan je voor:

Mijn naam is Stephan Mourits en ik ben 38 jaar. Mijn werkende leven ben ik begonnen bij PwC als accountant, daarna ben ik via Smartwares en Perfetti van Melle bij Vermetten terecht gekomen. Bij Vermetten help ik bedrijven in hun duurzaamheidsreis zoals de CSRD maar ook B CORP en andere strategische uitdagingen.

Ik wil graag bijdragen aan het succes van MVO Prestatieladder door mijn praktijkkennis in te brengen. De wens vanuit MVO Prestatieladder is duidelijk om een stap in de richting van de CSRD te maken, daar zit ook mijn kennis en die wil ik gebruiken om het product nog beter te maken.

Integratie

De MVO Prestatieladder integreert de communicatie met stakeholders op basis van herkenbare MVO-thema’s.

Doelstelling

Certificering van een MVO-managementsysteem bewijst dat een bedrijf maatschappelijk verantwoord onderneemt en voldoet aan de eisen en verwachtingen van stakeholders.

Internationaal

De MVO Prestatieladder wordt sinds 2010 in Nederland toegepast en is sinds 2015 internationaal erkend.

© 2010 - 2025 Foundation Sustained Responsibility  |  Disclaimer