159
  • Events
  • Nieuws
  • FAQ
  • Over ons
  • Contact
MVO Prestatieladder
  • MVO Prestatieladder
    • Wat is MVO Prestatieladder?
    • Waarom MVO Prestatieladder?
    • Voor wie is MVO Prestatieladder?
    • Stappenplan MVO Prestatieladder
  • Certificeren
    • Hoe werkt het?
    • Eisen en documenten
    • Nu certificeren
    • Kosten/tarieven
    • Certificatie-instellingen
  • Gecertificeerde organisaties
  • Duurzaamheid
    • MVO-P en ondernemen
    • MVO-P en inkopen
✕
  • Nederlands
  • Engels
Nieuwsbericht

31/03/2026

Welkom Jeroen als Adviserend lid van het College van Deskundigen

Wij verwelkomen Jeroen Eerkens als Adviserend lid van het College van Deskundigen van de MVO Prestatieladder.

Jeroen is werkzaam als unitmanager Energie & Duurzaamheid bij Kiwa en beschikt over ruime ervaring binnen het werkveld van certificering, duurzaamheid en energiemanagement. Zijn werkwijze kenmerkt zich als coachend en resultaatgericht. Daarnaast is hij veranderingsgezind, vindingrijk in het ontwikkelen van nieuwe ideeën en gedreven om te overtuigen op inhoud.

“Deze eigenschappen zet ik graag in voor de MVO Prestatieladder om te schakelen tussen beleid, uitvoering en externe belanghebbenden” - Jeroen.

Met deze kwaliteiten levert hij een waardevolle bijdrage aan de verdere ontwikkeling van de MVO Prestatieladder.

We kijken uit naar zijn bijdrage en wensen Jeroen veel succes in zijn nieuwe rol! 
 
 
MVO – Jeroen

Integratie

De MVO Prestatieladder integreert de communicatie met stakeholders op basis van herkenbare MVO-thema’s.

Doelstelling

Certificering van een MVO-managementsysteem bewijst dat een bedrijf maatschappelijk verantwoord onderneemt en voldoet aan de eisen en verwachtingen van stakeholders.

Internationaal

De MVO Prestatieladder wordt sinds 2010 in Nederland toegepast en is sinds 2015 internationaal erkend.

© 2010 - 2026 Foundation Sustained Responsibility  |  Disclaimer